Hide tło
Hide Logo Marcova slogan
+48 609 007 530


Marcova slogan


Kabiny konferencyjne HIDE.
Nareszcie jest JAK pogadać.

Komfort ciszy podnosi efektywność


Poznaj komfort ciszy niezbędnej do efektywnej pracy. Na pewno go docenisz, jeśli większa część Twoich biznesów odbywa się w biurze przez telefon lub online w trybie konferencji AV, z udziałem Twoim lub Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej Strzałka
Hide ikona
Produkt polski
PRODUKT POLSKI

Gwarantowana jakość


Kabina konferencyjna to produkt polski, którego jakość możesz na żywo przetestować w naszym biurze lub u siebie po złożeniu zamówienia. 2 wersje kabin konferencyjnych są dostępne praktycznie od ręki.

Skontaktuj się Strzałka

Genialne proste i opłacalne


Odkryj plusy tego prostego rozwiązania, które może zrewolucjonizować Twój sposób pracy i podnieść wyraźnie jej efektywność. Przekonaj się o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny naszego produktu. Gdy zaczniesz używać kabiny konferencyjnej, trudno Ci będzie pomyśleć, że mogłeś pracować wcześniej w tak niesprzyjających warunkach akustycznych.

Zapytaj o ofertę Strzałka
Hide 01

Kilka powodów, dla których to może być rozwiązanie dla Ciebie

Hide 02
Zwykle otwarty plan przestrzenny biur znacznie utrudnia komunikację na głos. Ludzie odbywają rozmowy jednocześnie, co łatwo wywołuje dekoncentrację u osób w najbliższym otoczeniu. Hałasujące wokół Ciebie osoby oczywiście też pracują, ale Ty już często w takich warunkach nie możesz. Marzysz o azylu – swojej mikroprzestrzeni w biurze, tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Hide 03
Kabina konferencyjna umożliwia wygodną rozmowę biznesową czy konferencję online. Przekonaj się, że Twoja efektywność rośnie w miarę poprawy warunków akustycznych doprowadzenia rozmów.

Hide 04
Kabina konferencyjna to właśnie takie wymarzone rozwiązanie na Twoje ‘mikro-biuro w biurze’ albo ‘mikro-biuro w domu’. Wszyscy wiemy, że w obrębie Twojego mieszkania również może brakować Ci spokoju w związku z nałożeniem godzin aktywności Twoich najbliższych z godzinami wyznaczonymi na Twoje obowiązki zawodowe. Kabina konferencyjna jest odpowiedzią także na takie potrzeby. Wymiary kabin konferencyjnych są tak dobrane, by była możliwa ich instalacja w mieszkaniu.Hide ikona kontakt

Sprawdź aktualną ofertę i dostępność

Nasz specjalista ds. kluczowych klientów, odpowiada na pytania i przyjmuje zamówienia. Zadzwoń, wyślij mail lub pozostaw swoje dane kontaktowe, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić szczegóły oferty.


Skontaktuj się

lub

Zostaw swoje dane

a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą

Hide Wiesława
Wiesława Kochanek
Specjalista ds. kluczowych klientów / Mistral
+48 512 037 670
wieslawa.kochanek@marcova.pl

Hide Mariusz
Mariusz Kurach
Specjalista ds. kluczowych klientów / Mistral
+48 692 107 915
mariusz.kurach@marcova.pl

Zostaw swoje dane

a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą
Oświadczam że akceptuję Regulamin strony oraz wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych.Administratorem danych osobowych jest Marcova Binzes Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozwadowskiej 30, NIP: 5242667621, KRS 0000320905 e-mail: regulamin@marcova.pl (dalej: Marcova). Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych m.in. w celu, świadczenia usług elektronicznych czy obsługi komunikacji z Tobą – podstawa prawna (art. 6 ust. 1 lit. b, c, f). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajduje się w naszej
Polityce Prywatności i Regulaminie .Hide logo stopka
Adres firmy :
ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki
Copyright © 2024, Marcova Biznes Sp. z o.o.
Wykonanie strony: CodeDeploy