dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Biznes bez zastoju 01

Biznes nie znosi zastoju – Aktywuj swoją firmę ze wsparciem od HP i Marcovej

Hardware

Biznes nie znosi zastoju.
Aktywuj swoją firmę ze wsparciem od HP i Marcovej

Separator
Okres lockdown’u był trudnym wyzwaniem dla firm, zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców.
W związku z wprowadzanymi na czas pandemii regulacjami i ograniczeniami, wiele organizacji musiało przejść na model pracy zdalnej.

Co robić w tej sytuacji, aby uniknąć wyhamowania przedsiębiorstw? Jak zorganizować pracę na odległość, tak, by zapewnić wysoką efektywność bez strat na jakości?


Te i podobne pytania wciąż zadają sobie właściciele i zarządzający w wielu firmach. Marcova - wsłuchując się w potrzeby rynku - we współpracy z HP podpowiada przedsiębiorcom i inspiruje ich w działaniach. W ramach programu HP Business Boost proponuje rozwiązania nadzwyczajnie dostosowane do obecnych realiów. Oto Aktywator Biznesu – wyjątkowe narzędzie pozwalające firmom bez wielkich nakładów finansowych wyjść z zastoju i kontynuować działalność w satysfakcjonującym wymiarze.

Biznes bez zastoju 03


Statystyki pokazują, że blisko 32% pracujących potrzebuje do wykonywania pracy zdalnej sprzętu i fachowego wsparcia technicznego. Program Aktywator Biznesu jawi się jako sposób na nasze czasy. Umożliwia pozyskanie urządzeń bez konieczności ich kupowania, wprowadzając model comiesięcznych opłat abonamentowych. Opłaty są niewielkie (już od 169 PLN miesięcznie), a efekty duże.

Biznes bez zastoju 04

Pracownicy otrzymują wysokiej jakości firmowy sprzęt HP, pozwalający utrzymać oczekiwaną produktywność nawet podczas pracy zdalnej. To nie wszystko. W HP Business Boost oprócz solidnego sprzętu mamy kompetentną pomoc techniczną. Aktywator Biznesu ma wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych konsultantów, którzy służą pomocą w kwestiach technicznych, bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami. Dodatkowym argumentem ZA jest atrakcyjny system finansowania. Jego wygoda polega na tym, że pozwala rozpocząć pracę od zaraz, a zapłacić później w ramach rozliczenia abonamentowego.
Separator

Program oferuje wiele różnych pakietów, więc najlepiej skontaktować się z działem sprzedaży Marcovej, by dobrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Pora na Twój ruch - jeśli chcesz aktywować swój biznes, wiesz już JAK!


Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan