2021.08.13

Cisza i spokój na wagę złota.
ChatBox by Marcova.

Biuro

Dlaczego cisza jest dla nas tak ważna?
Jakie przesłanki naukowe stoją za potrzebą ‘wyciszenia’ i poszukiwaniem przez człowieka  spokojnego miejsca, zwłaszcza do pracy?Według autora artykułu publikowanego w Harvard Business Review badania pokazują,  że poświęcanie czasu na ciszę regeneruje system nerwowy, pomaga utrzymać energię i warunkuje umysł,  by mógł lepiej się adaptować i reagować na złożoność środowiska, w którym żyjemy i pracujemy.Nasza zdolność koncentracji na różnych zadaniach podnosi się kiedy hałas otoczenia  jest stosunkowo niewielki. Zwykle tracimy skupienie czyli rozpraszamy się, gdy dźwięk  osiąga poziom około 80 decybeli. Ciche otoczenie o zredukowanym poziomie hałasu najlepiej pomaga w koncentracji.

Kolejne ciekawe pytanie: co cisza robi z mózgiem?

Analogicznie do hałasu, który może powodować napięcie i stres, cisza uwalnia napięcie z mózgu.  Przebywanie w ciszy nawet przez zaledwie dwie minuty może być bardziej korzystne niż słuchanie „relaksującej muzyki”.


A jak cisza przekłada się na nasze życie zawodowe? Lista benefitów jest długa.  Cisza m.in. ułatwia koncentrację na zadaniach, poprawia skuteczność, pomaga “zebrać myśli”  i umożliwia wymianę informacji czy poglądów w rozmowie.

Wszystkie te korzyści dostrzegli konstruktorzy kabin konferencyjnych.  Rzadko kiedy mamy do pracy idealne warunki, które cechuje cisza i spokój, a komfort ciszy przecież  podnosi naszą efektywność. Ta myśl przyświecała projektantom kabin konferencyjnych ChatBox.  Są stworzone dla tych, dla których rozmowy telefoniczne lub spotkania online  w trybie konferencji AV odgrywają istotną rolę w biznesie.


Kabina konferencyjna ChatBox by Marcova to produkt polski o gwarantowanej jakości.  Dostępna w różnych wymiarach umożliwia wygodną rozmowę biznesową czy konferencję online.  Łatwo się przekonać, że to genialnie proste rozwiązanie może być praktycznie w zasięgu każdego portfela.  Wysoki rynkowy standard w bezkonkurencyjnie niskiej cenie.

Kabina konferencyjna to pomysł na ‘mikro-biuro w biurze’ albo ‘mikro-biuro w domu’.  Zwykle otwarty plan przestrzenny biur znacznie utrudnia komunikację na głos,  a ludzie prowadzą rozmowy jednocześnie. To rzecz jasna wywołuje dekoncentrację u osób z najbliższego otoczenia.

W mieszkaniach z kolei obowiązki zawodowe dorosłych nakładają się często na aktywności  np. hałasujących dzieci, i nie harmonizują z nimi, a wręcz się kłócą.

ChatBox by Marcova jest odpowiedzią na takie sytuacje.
Bezcenna cisza i spokój za niewielkie pieniądze.

Więcej o kabinach konferencyjnych dowiesz się od naszych konsultantów,  i najlepiej sam wypróbuj jak działa ChatBox.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kabiny konferencyjne ChatBox by MarcovaPowrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę   na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi   na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych,  jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.   Zgodę możesz w każdej chwili wycofać,   a szczegóły związane z przetwarzaniem   Twoich danych osobowych znajdziesz w   polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę  na przesyłanie Ci informacji o nowościach,  promocjach, produktach i usługach Marcovej.  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły  związane z przetwarzaniem Twoich danych  osobowych znajdziesz w  polityce prywatności.

Adres firmy

Oddział Centrum:
ul. Wolności 3
05-091 Ząbki
Oddział Północ:
ul. Litewska 12
80-719 Gdańsk
Oddział Południe:
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 93
gdansk@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 91
dabrowa@marcova.plSocial media©2021 Marcova Sp. z o.o. Sp. kom.