2020.06.14

Diamenty Forbesa 2020

Druk

Są powody do radości, są powody do dumy.


Ten rok naprawdę dobrze się zaczął. Otrzymaliśmy prestiżową statuetkę Diamenty Forbesa 2020.
W dorocznym rankingu znaleźliśmy się pośród firm, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowały zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Podzielone są one na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

Powstała lista blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające te warunki musiały też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Cieszymy się, że nasze podejście do biznesu zostało docenione. To niewątpliwy sukces Marcovej, a takie wyróżnienia dodają nam tylko zapału do pracy. Będziemy trzymać się obranego kursu niezależnie od mniej czy bardziej sprzyjających warunków. Mamy różne scenariusze operacyjne i rozważamy wielorakie warianty działań, nadal stawiając na uczciwość i odpowiedzialność biznesu. Nie damy się zatrzymać, bo jesteśmy gotowi na więcej. Nie wyłączając kolejnych wyróżnień.

Są powody do radości, są powody do dumy!
Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Wolności 3
05-091 Ząbki

Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
marcova@marcova.plSocial media©2020 Marcova Sp. z o.o. Sp. kom.