dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Naprawiac czy nie naprawiac
Hardware

Jak utylizować odpady kartonowe
z korzyścią dla firmy i środowiska?

Innowacyjne niszczarki HSM ProfiPack.

HSM Logo Marcova Motto
W dzisiejszych czasach coraz więcej firm zaczyna przykładać wagę do działań proekologicznych. Jednym z najważniejszych aspektów w tym zakresie jest właściwe utylizowanie generowanych odpadów. Z problemem przetwarzania opakowań kartonowych bezsprzecznie zmaga się wielu przedsiębiorców. Czy istnieje rozwiązanie, które pozwoliłoby na ich efektywną i ekologiczną utylizację?

Z odpowiedzią przychodzi HSM ProfiPack, urządzenie, które nie tylko pomaga zmniejszyć objętość odpadów kartonowych, ale również wygenerować z nich korzyści dla firmy.

Czym jest HSM ProfiPack?


HSM ProfiPack służy do przetwarzania m.in. opakowań kartonowych. Pozwala zredukować ich objętość nawet o 90%, dzięki czemu możecie zyskać więcej przestrzeni w swoim magazynie i przeznaczyć ją do innych celów niż składowanie papieru. Z HSM C400 po przetworzeniu bezużytecznych kartonów otrzymujemy dwa typy wypełniacza do paczek: płaską matę wyściełającą lub spulchniony materiał wypełniający. Otrzymane z kartonu maty wyściełające stanowią doskonałą ochronę dla przedmiotów przeznaczonych do wysyłki.


Jak działa HSM ProfiPack?

Urządzenie HSM ProfiPack przetwarza opakowania kartonowe na trwałe, ekologiczne wypełnienie do przesyłek. Proces ten charakteryzuje wysoka efektywność - pozwala on na kontrolę ilości odpadów kartonowych i zmniejszenie jej do minimum.

Obsługa niszczarki jest łatwa i praktycznie dowolna osoba w firmie będzie w stanie nią się posługiwać. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani przeszkolenia. Można powiedzieć, że wystarczy, by odpady kartonowe trafiły do urządzenia, a HSM ProfiPack “zajmie się resztą”.
HSM Obraz 1 HSM Obraz 2 HSM Obraz 3 HSM Obraz 4 HSM Obraz 5 HSM Obraz 6

Korzyści w zgodzie z ekologią

Znaczenie działań proekologicznych wzrasta, co przekłada się również na rosnące zainteresowanie konsumentów ekologicznymi opcjami przesyłek. HSM ProfiPack jest rozwiązaniem, które jest zgodne z tym trendem. Produkowanie ekologicznych wypełniaczy do paczek to dobre zagospodarowanie odpadów. Oczywiście idą za nim mniejsze wydatki firmowe i korzyści dla środowiska, ale jednocześnie jest to istotny element wizerunkowy, który może sprawić, że Wasza firma będzie lepiej postrzegana przez konsumentów wrażliwych na kwestię ochrony środowiska.

Dlaczego warto zainwestować w HSM ProfiPack?

HSM ProfiPack to rozwiązanie, które pozwoli Waszej firmie na oszczędności na kilku poziomach. Przede wszystkim zredukujecie koszty związane z utylizacją odpadów, a przetworzone opakowania kartonowe staną się wartościowym surowcem do dalszego wykorzystania. Co więcej, zredukują się pewnie do zera wydatki na materiały do wypełniania paczek, bo będziecie mieć swój własny, ekologiczny. Jeśli prowadzicie sprzedaż wysyłkową, stosunkowo nieduże koszty urządzenia mogą zwrócić się Wam w krótkim czasie, a pamiętać warto, że opcja “paczka eko” jest coraz częściej wybierana przez klientów dbających o rozwiązania przyjazne środowisku.

Sprawdźcie HSM ProfiPack na żywo!

Jeśli chcecie przekonać się, jak HSM ProfiPack może pomóc Waszej firmie w osiągnięciu lepszych wyników, zachęcamy do odwiedzin naszego biura w celu przetestowania urządzenia na żywo. Przekonajcie się na własne oczy, co potrafi i jak szybko może przynieść Wam wymierne korzyści! Inwestycja w HSM ProfiPack to także inwestycja w przyszłość, bo dbałość o środowisko naturalne jest nie tylko ważną rzeczą dla nas teraz, ale będzie niezwykle istotną dla następnych pokoleń.

HSM NiszczarkaZainteresowanych rozwiązaniem HSM ProfiPack zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy dogodny termin na wypróbowanie urządzenia, w naszej siedzibie lub poza nią, w biurze Klienta.Tylko w Marcova najniższa
cena na HSM ProfiPack!

Oferta promocyjna obowiązuje: 04.05.-16.06.2023Zapytaj o produkt


Nasi specjaliści ds. kluczowych klientów, odpowiada na pytania i przyjmuje zamówienia. Zadzwoń, wyślij mail lub pozostaw swoje dane kontaktowe, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić szczegóły oferty.

Wiesława Kochanek
Specjalista ds. kluczowych klientów
+48 512 037 670
wieslawa.kochanek@marcova.pl

Mariusz Kurach
Specjalista ds. kluczowych klientów
+48 692 107 915
mariusz.kurach@marcova.pl

Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan