dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Wacom 01

Jakość ceniona przez dizajnerów
i ludzi biznesu – WACOM

Hardware

Jakość ceniona przez dizajnerów
i ludzi biznesu – WACOM

Separator
Od lat marka Wacom jest liderem i synonimem najwyższej jakości na rynku cyfrowego kreowania treści. Tablety graficzne z linii Intuos czy Cintiq napotkamy niemal w każdym studiu graficznym, biurze projektowym, agencji marketingowej, firmie z branży designu przemysłowego, szkole, uczelni czy w fotograficznym atelier. Firma wkłada wiele wysiłku, aby jej produkty wspierały twórców w ich artystycznych działaniach i inspirowały ich kreatywność.

Wacom 02
Rozwiązania Wacom użyte w linii tabletów Signature oraz oprogramowanie do podpisu cyfrowego SignPro (z możliwością pełnej integracji z systemem użytkownika za pomocą narzędzi SDK) znajdują zastosowanie poza branżą artystyczną, a mianowicie: w medycynie, bankowości, edukacji i rynku publicznym. Tzw. tablety biznesowe Wacom zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, niezawodności i bezpieczeństwie - podstawowych wymogach związanych z wydajną obsługą - będącego w nieustannym rozwoju - obiegu dokumentów elektronicznych.
Wacom 03
Poza kreowaniem bogatej oferty własnej, firma Wacom jest także kluczowym dostawcą komponentów dla innych marek na rynku. Mowa tu o sensorach dotykowych oraz rysikach, które znaleźć można w szerokiej gamie smartfonów, tabletów i systemów IT różnych wiodących światowych producentów (m.in. firmy Samsung). Taka współpraca niezbicie dowodzi, że jakości Wacom nie kwestionują najwięksi rynkowi potentaci, podobnie jak wymagający użytkownicy. Od tego kwartału urządzenia Wacom są już w asortymencie Marcovej. Zapraszamy.

Jakość ceniona przez dizajnerów
i ludzi biznesu – WACOM

Separator


Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan