5%
na pierwsze zakupy
z kodem emspot
Dowiedz się więcej
2021.03.17

Jakość ceniona przez dizajnerów i ludzi biznesu – WACOM

Hardware

Jakość ceniona przez dizajnerów i ludzi biznesu – WACOM


Od lat marka Wacom jest liderem i synonimem najwyższej jakości na rynku cyfrowego kreowania treści.   Tablety graficzne z linii Intuos czy Cintiq napotkamy niemal w każdym studiu graficznym,  biurze projektowym, agencji marketingowej, firmie z branży designu przemysłowego, szkole,  uczelni czy w fotograficznym atelier. Firma wkłada wiele wysiłku, aby jej produkty wspierały  twórców w ich artystycznych działaniach i inspirowały ich kreatywność. 

Rozwiązania Wacom użyte w linii tabletów Signature oraz oprogramowanie do podpisu cyfrowego  SignPro (z możliwością pełnej integracji z systemem użytkownika za pomocą narzędzi SDK) znajdują  zastosowanie poza branżą artystyczną, a mianowicie: w medycynie, bankowości, edukacji i rynku publicznym.  Tzw. tablety biznesowe Wacom zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, niezawodności i bezpieczeństwie  - podstawowych wymogach związanych z wydajną obsługą - będącego w nieustannym rozwoju -  obiegu dokumentów elektronicznych. 
Poza kreowaniem bogatej oferty własnej, firma Wacom jest także kluczowym dostawcą komponentów  dla innych marek na rynku. Mowa tu o sensorach dotykowych oraz rysikach, które znaleźć można  w szerokiej gamie smartfonów, tabletów i systemów IT różnych wiodących światowych producentów  (m.in. firmy Samsung). Taka współpraca niezbicie dowodzi, że jakości Wacom nie kwestionują najwięksi  rynkowi potentaci, podobnie jak wymagający użytkownicy. Od tego kwartału urządzenia Wacom są  już w asortymencie Marcovej. Zapraszamy. 

Jakość ceniona przez dizajnerów i ludzi biznesu – WACOM
Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę   na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi   na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych,  jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.   Zgodę możesz w każdej chwili wycofać,   a szczegóły związane z przetwarzaniem   Twoich danych osobowych znajdziesz w   polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę  na przesyłanie Ci informacji o nowościach,  promocjach, produktach i usługach Marcovej.  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły  związane z przetwarzaniem Twoich danych  osobowych znajdziesz w  polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Wolności 3
05-091 Ząbki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
marcova@marcova.plSocial media© 2022 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)