Facebook pixel
Emspot Logo
5%
na pierwsze zakupy z kodem emspot
Dowiedz się więcej Strzałka
Monitory Samsung Header
2022.06.30
Hardware

‘Less stress’
czyli jak wiele może zmienić jeden kabel.
USB-C w monitorach Samsunga.

Nasz codzienny… stres

Praca może być źródłem stresu, i niekoniecznie musi on wynikać z naszych zadań zawodowych czy wyzwań, jakie przed sobą stawiamy. Przyjrzyjcie się sami, co Was szczególnie drażni, co Wam literalnie przeszkadza, a nawet wytrąca z równowagi. Z naszych obserwacji wynika, że miejsce pracy, biurko i sprzęt komputerowy, z którego korzystacie, mogą ‘psuć’ Wam nerwy, a nawet wpływać na Waszą efektywność.


Coś jak węzeł gordyjski?

Czy plątanina kabli na biurku i pod biurkiem może stanowić dla kogokolwiek inspirację albo przynosić / przywracać wenę? Czy codzienne wpinanie, wypinanie komputera, rozplątywanie kabli jest dla Was rozwijającym ćwiczeniem czy tylko niepotrzebnym trudem dnia codziennego? Odpowiedź każdy zna. Pozostaje kwestia: Czy da się coś z tym zrobić?

Plątanina kabli biurko


Da się! Z USB-C

Nie chcemy, byście pogrążali się w problemie. Wolimy zdecydowanie podsuwać Wam rozwiązania. Sytuacja nie jest beznadziejna, a nawet można powiedzieć ‘do ogarnięcia’. Warto zwrócić uwagę na sprzęty wyposażone w porty USB-C.

Less Stress 2

Czy wiedzieliście, że kablami USB-C można łączyć hosty oraz urządzenia, z łatwością zastępując różne inne kable i złącza elektryczne, w tym USB-A i USB-B, HDMI, DisplayPort i gniazda audio 3,5 mm!? Jak widzicie, USB-C naprawdę dużo może…

Monitory Samsung 3


USB-C w monitorach Samsunga

USB typu C ma wszechstronne zastosowanie. Pozwala ładować urządzenia mobilne, a także przesyłać zarówno dane, jak i sygnał pomiędzy urządzeniami przy użyciu jednego przewodu. W monitorach Samsunga stosuje się tę technologię, dzięki czemu nareszcie będziecie mogli się pożegnać z plątaniną kabli. Przez redukcję ilości sprzętu i akcesoriów odzyskacie przestrzeń do pracy.

Zatem: jeden monitor Samsung ( np. ls27A600UUUXEN_27 ),
1 kabel USB-C, stacja dokująca i możliwość ładowania laptopa z monitora. Jak Wam się podoba taka perspektywa?

less stress 4

Monitory Samsung 5


Tak jest – ‘less stress’!

Polecamy Wam urządzenia, które z uniwersalności USB-C korzystają, bo to naprawdę mniej stresu w pracy i ogromna wygoda. Przykładowy model Samsunga znajdziecie w naszej ofercie. Nie zwlekajcie, jeśli macie jakiekolwiek pytania. O innych walorach monitorów Samsunga dowiecie się od naszych opiekunów handlowych i z kolejnych artykułów. Jedno jest pewne – z USB-C i Samsungiem poczujecie różnicę!


Monitory Samsung 7Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Wolności 3
05-091 Ząbki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
marcova@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2022 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
Stopka slogan