dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Monitory Samsung Header
Hardware

‘Less stress’
czyli jak wiele może zmienić jeden kabel.
USB-C w monitorach Samsunga.

Nasz codzienny… stres

Praca może być źródłem stresu, i niekoniecznie musi on wynikać z naszych zadań zawodowych czy wyzwań, jakie przed sobą stawiamy. Przyjrzyjcie się sami, co Was szczególnie drażni, co Wam literalnie przeszkadza, a nawet wytrąca z równowagi. Z naszych obserwacji wynika, że miejsce pracy, biurko i sprzęt komputerowy, z którego korzystacie, mogą ‘psuć’ Wam nerwy, a nawet wpływać na Waszą efektywność.


Coś jak węzeł gordyjski?

Czy plątanina kabli na biurku i pod biurkiem może stanowić dla kogokolwiek inspirację albo przynosić / przywracać wenę? Czy codzienne wpinanie, wypinanie komputera, rozplątywanie kabli jest dla Was rozwijającym ćwiczeniem czy tylko niepotrzebnym trudem dnia codziennego? Odpowiedź każdy zna. Pozostaje kwestia: Czy da się coś z tym zrobić?

Plątanina kabli biurko


Da się! Z USB-C

Nie chcemy, byście pogrążali się w problemie. Wolimy zdecydowanie podsuwać Wam rozwiązania. Sytuacja nie jest beznadziejna, a nawet można powiedzieć ‘do ogarnięcia’. Warto zwrócić uwagę na sprzęty wyposażone w porty USB-C.

Less Stress 2

Czy wiedzieliście, że kablami USB-C można łączyć hosty oraz urządzenia, z łatwością zastępując różne inne kable i złącza elektryczne, w tym USB-A i USB-B, HDMI, DisplayPort i gniazda audio 3,5 mm!? Jak widzicie, USB-C naprawdę dużo może…

Monitory Samsung 3


USB-C w monitorach Samsunga

USB typu C ma wszechstronne zastosowanie. Pozwala ładować urządzenia mobilne, a także przesyłać zarówno dane, jak i sygnał pomiędzy urządzeniami przy użyciu jednego przewodu. W monitorach Samsunga stosuje się tę technologię, dzięki czemu nareszcie będziecie mogli się pożegnać z plątaniną kabli. Przez redukcję ilości sprzętu i akcesoriów odzyskacie przestrzeń do pracy.

Zatem: jeden monitor Samsung ( np. ls27A600UUUXEN_27 ),
1 kabel USB-C, stacja dokująca i możliwość ładowania laptopa z monitora. Jak Wam się podoba taka perspektywa?

less stress 4

Monitory Samsung 5


Tak jest – ‘less stress’!

Polecamy Wam urządzenia, które z uniwersalności USB-C korzystają, bo to naprawdę mniej stresu w pracy i ogromna wygoda. Przykładowy model Samsunga znajdziecie w naszej ofercie. Nie zwlekajcie, jeśli macie jakiekolwiek pytania. O innych walorach monitorów Samsunga dowiecie się od naszych opiekunów handlowych i z kolejnych artykułów. Jedno jest pewne – z USB-C i Samsungiem poczujecie różnicę!


Monitory Samsung 7Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan