dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Recykling 01

Mały i wielki recykling.
Wybory, które zmieniają wiele.

Druk

Mały i wielki recykling.
Wybory, które zmieniają wiele.

Separator

O recyklingu mówi się coraz więcej. I słusznie, bo to jeden ze sposobów, by uchronić nas od generowania odpadów zagrażających poważnie środowisku Ziemi.

Chcielibyśmy Cię przekonać, że Ty i Twoje codzienne wybory mogą zmienić obraz naszej planety. Oczywiście widoczne efekty pojawią się, gdy znaczna liczba osób przyjmie właściwe nawyki i większa część populacji podąży ich śladem, ale na pewno nie można już dłużej trwać w obojętności.

Cóż, najlepiej zmiany zacząć od siebie. I od małych kroków. Czy wiesz, ile śmieci generuje pojedyncze gospodarstwo domowe? Ile cennych surowców wtórnych wyrzucamy bezwiednie? Warto się postarać, by te materiały nie trafiały na wysypiska śmieci ani nie zaśmiecały akwenów.

Co możesz sam jeden?


Zacznij uważniej segregować śmieci w swoim domu i w biurze. Posegregowane odpady to cenne źródło surowców wtórnych, materiałów, którym dzięki recyklingowi dajemy ‘drugie życie’. Lista rzeczy, artykułów, które powstają na bazie chociażby plastikowych butelek jest zaskakująca – od części komputerowych po konfekcję i obuwie!

Recykling 01

A jak wygląda recykling w wykonaniu wielkich korporacji?

Separator

Dobrym przykładem, i można śmiało powiedzieć: organizacją, która przykładem świeci, jest HP. Pewnie wielu spośród Czytelników pamięta, że w ramach swojej działalności HP realizuje szereg inicjatyw prośrodowiskowych (zobacz > HP Sustainable Impact). Sukces tych działań mierzy się w liczbach.

Czy wiedziałeś, że:

  • Ponad 4,7 miliarda pochodzących z recyklingu plastikowych butelek było wykorzystane przez HP do produkcji nowych, oryginalnych wkładów atramentowych HP.

  • Ponad 114 milionów pochodzących z recyklingu plastikowych wieszaków HP użyło do produkcji nowych, oryginalnych wkładów atramentowych i tonerów HP.

W efekcie 100% oryginalnych tonerów HP i 82% oryginalnych tuszów HP wykonanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu.

Warto tu przypomnieć, że kupujący materiały eksploatacyjne od HP mogą przystąpić do recyklingowego programu HP Planet Partners. Producent umożliwia bezpłatny zwrot zużytych tonerów klientom indywidualnym, a uczestniczące w programie firmy zaopatruje w kartony do gromadzenia wykończonych wkładów atramentowych oraz tonerów, zapewniając usługę bezpłatnych dostaw pojemników i odbioru zebranych odpadów.

Recykling 02

Akcja przybiera coraz większą skalę.


Już ponad 875 milionów oryginalnych wkładów atramentowych i tonerów HP zostało poddanych recyklingowi przez klientów za pośrednictwem programu HP Planet Partners. Wszystkim należą się podziękowania za zrozumienie globalnego wyzwania i podejście do sprawy.

Recykling 03


Jedno nie podlega kwestii, w każdym wymiarze – indywidualnym i zbiorowym, społecznym - jest to nasza praca na rzecz lepszej przyszłości. I choć nasze wspólne działanie może przynieść bardziej widoczne efekty, jednostkowa uważność oraz odpowiedzialność liczą się również.

Pamiętajmy o tym segregując ‘z głową’ odpady i wybierając materiały eksploatacyjne od zaufanych producentów.


Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan