dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Monitory Samsung Header
Hardware

„Monitory to okna,
które łączą ludzi i technologie”.

Wyjątkowe propozycje od Samsunga.

Jak dalece jesteśmy dziś zależni od mediów, od dostępu do informacji? Jaką rolę we współczesnym świecie odgrywają środki przekazu i urządzenia do transmisji danych?

Separator

Czy pionierskie rozwiązania (historia telewizji sięga końca XIX w.!) w zakresie przesyłu obrazu, i pierwsze telewizory nazwalibyśmy “oknami na świat” zestawiając je ze współczesnymi urządzeniami o tak wysokich parametrach i realistycznej prezentacji kolorów oraz detali?

Na początku był… telewizor

Temat jest dość złożony. Określenie ‘Telewizja to okno na świat’ znane jest od wielu pokoleń, ale w dzisiejszych czasach nabiera ono nowych znaczeń.

Na pewno obecna telewizja umożliwia widzom intensywniej i bardziej realistycznie niż kiedyś, doświadczać ‘innych światów’, kultur, poznawać odmienne obyczaje, narody, kraje, których dotychczas mogli nie mieć okazji eksplorować. Cytując autora publikacji na stronie samsung.com za “poza rozrywką telewizja stała się integralnym narzędziem do zrozumienia i kształtowania społeczeństwa”.

Można pokusić się o stwierdzenie, że rolę telewizji w naszym stuleciu w ogromnej mierze przejął Internet. To on jest arcyważnym medium informacyjnym, z którego korzystają miliony osób. Jest dodatkowo miejscem spotkań ogromnych rzesz ludzi, przestrzenią wymiany myśli i tworzenia treści opiniotwórczych, a także źródłem rozrywki.

XXI wiek - nowe doświadczenia, nowa jakość doznań

Warto zadać sobie z pozoru proste pytanie :

Co nam dają współczesne monitory?

Otóż pozwalają nam nawzajem się oglądać – łączą ludzi on-line, umożliwiają prowadzenie spotkań niemożliwych ‘w realu’ np. ze względu na pandemię albo z powodu dystansu między aktualnym miejscem pobytu zaproszonych uczestników.

Monitory łączą także różne technologie i funkcjonalności. To element tworzenia nowego technologicznego porządku poprzez wprowadzanie podwyższonych standardów i uniwersalnych, wielozadaniowych rozwiązań dla większego komfortu użytkowników. Weźmy choćby łączność USB-C, PBP (dzielony ekran) i PIP (obraz w obrazie). To naprawdę ułatwia życie!

Monitory Samsung 1

Monitory ‘do wszystkiego’!

Nie ma w tym zdaniu wielkiej przesady. Monitory służą nam do aplikacji społecznościowych, komunikacji on-line, pozwalają na odbiór platform cyfrowych z programami i filmami, dostarczają rozrywki w świecie gier (tak popularny gaming). Dają także dostęp do przekazu strumieniowego i śledzenia w czasię rzeczywisytm tego, co dzieję się poza naszym fizycznym dostępem, nawet bardzo daleko (np. wydarzenia kulturalne, spektakle i koncerty).

Na monitorach oglądamy transmisje, prowadzimy audio-wideo konferencje, pracujemy ‘w sieci’ w wieloosobowych zespołach, i mamy możliwość wspólnej zabawy z innymi użytkownikami np. w grach multiplayerowych.

Jak spojrzeć na tę listę, widać kolosalny postęp, najwyższe ewolucyjne stadium w stosunku do ‘pradawnej telewizji’!

Monitory Samsung 2

Czas na… rewelacyjnie realistyczny obraz

Komentujący zagadnienie podkreślają aspekt jakości obrazu jako bardzo istotny do kreowania emocji u współczesnego widza. Wrażenie realizmu wysoko cenią zarówno miłośnicy filmów, dokumentów, jak i zagorzali gracze. No i rzecz jasna profesjonaliści, którzy korzystając na co dzień z monitorów oczekują najwyższej wierności obrazu.

Wracając do historii, nie zapominajmy, że oprócz ograniczonej treści, najstarszy przekaz telewizyjny był zredukowany do obrazu w skali szarości, a jego rozdzielczość, kontrast i ostrość można porównać do tych z fotografii otworkowej (pinhole camera) w zestawieniu z bogatym w szczegóły obrazem, jaki jest zdolna utrwalić współczesna fotografia cyfrowa. Teraz z Samsungiem przyszedł czas na “milliard kolorów” i rozdzielczość 4K!

Monitory Samsung 4

Samsung - monitory jedyne w swoim rodzaju

W postępie technologicznym w dziedzinie wyświetlania obrazu Samsung jest bezdyskusyjnym liderem. Stanowi inspirację dla ludzi na całym świecie i wytycza kierunki rozwoju dzięki innowacyjnym pomysłom i technologiom. Śmiało możemy powiedzieć, że Samsung oferuje monitory wyjątkowe, a nawet wybitne pod względem klasy i jakości obrazu.

Realistyczne odwzorowanie scen, kompatybilność, wszechstronna łączność, ergonomiczny design, i niezwykłe rozwiązania służące ochronie zdrowia i środowiska (m.in. Eye Care Certificate, Adaptive Picture, tryb Eye Saver oraz proekologiczne opakowania produktów) to tylko niektóre z cech monitorów Samsung, które mogą zachęcić do zakupu zarówno zwykłych użytkowników, jak i profesjonalistów, ludzi biznesu.
Monitory Samsung 4
Prosta kalkulacja - Samsung dla większej
efektywności


Z badań wynika, że priorytetem dla firm powinna stać się kompleksowa wymiana przestarzałych wyświetlaczy na nowe, zapewniające lepszą jakość obrazu oraz komfort pracy, jaki dają rozwiązania minimalizujące zmęczenie wzroku podczas korzystania z monitora (m.in. Intelligent Eye Care).

Monitory o wysokiej rozdzielczości, jakie ma w ofercie Samsung, dzięki detalicznemu, wyrazistemu obrazowi, zwiększają efektywność w dowolnym środowisku pracy. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych inwestycji jak kupno nowych komputerów i sprzętu IT. Wystarczy nowy monitor Samsunga, żeby poczuć różnicę! Skok jakościowy widać jak na dłoni. Zmiana w zgodzie z branżowymi trendami pozwoli Wam udoskonalić środowisko biznesowe i podnieść wydajność Waszych pracowników oraz poprawić postrzeganie Waszej firmy przez odwiedzających.

Przemyślany, stylowy design też ma wpływ

Zwróćcie uwagę na smukły, pozbawiony ramek design monitorów Samsung. Zapewnia on użytkownikom optymalny, wolny od elementów rozpraszających uwagę obszar do pracy. Dodatkowo, przy zestawieniu dwóch monitorów ograniczone do minimum ramki mogą utworzyć prawie jednolity obraz. Jest to duża wygoda przy projektach bazujących na multitaskingu, oraz przy tworzeniu dużych wieloelementowych ścian wizyjnych do prezentacji wideo.
Monitory Samsung 5
Samsung dla każdego?

Tak. Firma świadomie konstruuje ofertę z myślą o różnym przeznaczeniu monitorów i różnych oczekiwaniach kupujących. Jest więc coś dla “zwykłych użytkowników” i dla wymagających “profesjonalistów”.

Przykładowo Seria S80UA idealnie nadaje się dla programistów, inżynierów, projektantów, fotografów i wszystkich tych, którzy potrzebują maksymalnie wiernego odtworzenia obrazu. Rozdzielczość 4K/UHD 3840 x 2160 czterokrotnie przewyższa osiągi standardowych monitorów!

Monitory innych serii, np. S60A, dają również znakomity obraz, ale już nie o takich parametrach, bowiem ich przeznaczenie jest inne. Ważną informacją dla konsumentów jest fakt, że nawet niższe serie Samsunga wciąż “dbają” o nasze zdrowie, i wzrok w szczególności (Technologia Adaptive Picture, tryb Eye Saver, Flicker Free).

Monitory Samsung 6
Samsung – przyjemność gwarantowana

Na zakończenie warto przytoczyć wypowiedź dyrektora działu elektroniki użytkowej w Samsung South Africa. Reginald Nxumalo podsumowuje:

„Sposób, w jaki ludzie oglądają telewizję i podobne treści, mógł się zmienić, ale jedno jest pewne, jakość obrazu ma kluczowe znaczenie dla przyjemności. Samsung zapewnia widzom niezwykle żywe i szczegółowe wrażenia, które ożywiają ich świat w sposób, który pozytywnie wpływa na ich życie.”

My z kolei zapraszamy do zapoznania się z ofertą monitorów Samsung na emspot.pl! Przekonajcie się sami, że ‘to wszystko prawda’.

Monitory Samsung 7


Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan