dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Nowa rzeczywistość 01

Nowa rzeczywistość, bezpieczne rozwiązania

Biuro

Nowa rzeczywistość. Nowe doświadczenia. Czy umiemy już żyć ze świadomością obecności koronawirusa?

Separator
Pandemia doprowadziła do bezprecedensowych zmian. Lockdown praktycznie z dnia na dzień wywrócił normalny tryb naszego funkcjonowania, ograniczając go do czynności, które można wykonywać w domach. Plany dnia, rytuały i przyzwyczajenia raptownie się zmieniły, a nasze tęsknoty za światem, który pamiętamy sprzed społecznej izolacji, różnie się wyrażają, w zależności od tego, gdzie mieszkamy i pracujemy. Powoli jednak próbujemy sytuację oswajać.

Pora wracać do normalności. Czas odmrażać działalność, uruchamiać na nowo firmy i startować z usługami. Tak, tylko jak to zrobić bezpiecznie? Jak nie dać się zaskoczyć po raz kolejny?

Najnowsze rozwiązania technologiczne, specjalne środki ochrony osobistej to sposób na ponowne otwarcie na świat i na klientów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Nowa rzeczywistość 02
Przyjrzyjmy się na początek zaawansowanym kamerom termograficznym. To one mogą pomóc zapewnić zdrowe i bezpieczne otoczenie Wam, Waszym pracownikom oraz odwiedzającym, w lokalach, biurach czy sklepach. Pozwalają przeprowadzić szybki, stosunkowo precyzyjny, niewymagający kontaktu pomiar temperatury ciała człowieka z bezpiecznej odległości. Przykładowo, kamery od Hikvision potrafią badać wybiórczo tylko temperaturę powierzchni skóry człowieka, pomijając inne źródła ciepła, co redukuje liczbę fałszywych alarmów. Dodatkowo zapewniają one większą dokładność pomiaru poprzez kompensację zmian temperatury otoczenia oraz odległości osoby od urządzenia pomiarowego. Wystarczy wejść w obszar pomiaru, a badanie odbędzie się automatycznie. W ciągu zaledwie 1 sekundy kamery dokonują pomiaru, pomagając wytypować osoby do dalszych testów i ewentualnej diagnozy medycznej.

Kamery współpracują z darmowym oprogramowaniem IVMS 4200, które umożliwia podgląd obrazu na żywo, zaś rejestratory z serii DS-7600-I2 (i podobne) pozwalają tworzyć dokumentację monitoringu z wielu kamer termowizyjnych (8-16 kanałów) w dużej rozdzielczości. Za pomocą switchy PoE kamery, rejestratory oraz komputery można połączyć w jedną sieć, uzyskując pełny kompleksowy system kontroli.

Nowa rzeczywistość 03
W ofercie systemów termowizyjnych oprócz zaawansowanych rozwiązań są również dostępne te bardziej budżetowe. To niewielkich rozmiarów stacje diagnostyczne z wbudowanym czujnikiem termowizyjnym oraz układem elektronicznym. Dzięki nim urządzenia rozpoznają z bezpiecznej odległości podwyższoną temperaturę, która sygnalizuje ryzyko stanu chorobowego lub zarażenia wirusem. Bezdotykowo, automatycznie, szybko, wydajnie i bezpiecznie wykryjemy potencjalne zagrożenie.

Urządzenia znajdą zastosowanie m.in. przy windach wieloosobowych, w różnych obiektach publicznych, przed wejściami do biur, lokali, w punktach usługowych, w szpitalach, na dworcach i na lotniskach. Bardzo istotny dla systemów ochrony jest fakt, że kamery termograficzne można podłączyć do zewnętrznego sterowania i zintegrować je z bramką wejściową, drzwiami, oraz dedykowanym alarmem świetlnym lub dźwiękowym. Krótko mówiąc - kto ma gorączkę, nie wejdzie. / albo: Krótko mówiąc – kto (się) gorączkuje, nie wejdzie.

Podstawowym elementem bezpiecznej przestrzeni są nowoczesne automaty do dezynfekcji rąk. Producenci prześcigają się w ofertach i proponują wersje wolnostojące, ścienne, w kolorach fabrycznych lub spersonalizowanych na życzenie klientów. W aspekcie profilaktyki i higieny ważną ich cechą jest bezdotykowe uruchamianie. Płyn dozowany jest automatycznie, a dodatkowo montaż urządzenia jest szybki i łatwy. Jedne z ciekawszych propozycji to automaty ProClean, które zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w miejscach publicznych, np.: w sklepach, w hotelach, w urzędach, w biurach, w szpitalach, w szkołach, na stacjach benzynowych, w restauracjach, na dworcach, na lotniskach, w szpitalach, i innych. Z uwagi na swoją kolorystykę jak i wzór, wpasują się w każde otoczenie.

Cóż więc nam pozostaje? Nie dać się znowu zaskoczyć pandemii. Korzystając z możliwości współczesnego świata, twórzmy dla ludzi bezpieczne przestrzenie, do życia – do pracy i wypoczynku. Czas działać!


Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan