dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Purific Header

Nowy wymiar bezpiecznej przestrzeni.
Purific.

Tech

Nowy wymiar bezpiecznej przestrzeni. Purific.

Separator

Czym jest dzisiaj dla nas bezpieczna przestrzeń? Czy to obszar, w którym nie wykrywamy, nie lokalizujemy gołym okiem wrogich osób, zwierząt, czy elementów fizycznego otoczenia? Czy zagrożenie jest zawsze widoczne? W jakiej sferze życia powinniśmy być szczególnie uważni?

Jak zwykle potwierdza się powiedzenie, że “jak czegoś nie widać, to nie znaczy, że tego nie ma”. Niebezpieczeństwa są obecne wokół nas, a świadomość tego oraz racjonalne przeciwdziałanie zagrożeniom jest dla nas jedynym wyjściem.

Zagrożenia szybko nie znikną
Separator

Żyjemy w czasach pandemii i na całym globie jesteśmy świadkami jej nawracających fal. Wnioski nasuwają się same – zagrożenia epidemiologiczne pozostaną kluczowym wyzwaniem przez kolejne lata, a procedury związane z ograniczeniem ryzyka epidemiologicznego będą nadal w centrum uwagi specjalistów różnych dziedzin. Niewątpliwie będą stanowić istotną składową w planowaniu życia społecznego i gospodarczego.

Purific 01

Jak w XXI wieku definiować bezpieczną przestrzeń?
Separator

Chcemy żyć, pracować i spędzać czas wolny, w przestrzeniach należycie do tego przygotowanych pod względem bezpieczeństwa zdrowotnego. Bezpieczna przestrzeń dzisiaj to ta, która redukuje do niezbędnego minimum styczność człowieka z patogenami, materiałem wirusowym zdolnym schorzenia. To dlatego instytucje użyteczności publicznej takie jak szkoły, urzędy, biura czy placówki medyczne i handlowo-usługowe wymagają obecnie szczególnej uwagi i zapewnienia ich personelowi oraz użytkownikom jak najlepszych warunków do bezpiecznego funkcjonowania.

Higiena przede wszystkim
Separator

Kiedy przebywanie w jednej przestrzeni i kontakty między ludźmi wiążą się z ryzykiem rozprzestrzeniania poważnych chorób, zachowanie higieny staje się sprawą pierwszej wagi. Ze względu na skalę problemu ważne jest wprowadzanie rozwiązań gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo, najwyższą skuteczność jak również automatyzację. Proces dezynfekcji pomieszczeń zaczyna być powoli warunkiem koniecznym, niezbędnym dla zapewnienia komfortu bycia ludziom korzystającym z różnego typu przestrzeni. Możliwość przeprowadzenia w profesjonalny sposób dekontaminacji staje się wartością zarówno dla stałych użytkowników jak i odwiedzających. Decyduje o komforcie pracowników podczas świadczenia usług, jak też wpływa na zadowolenie gości i usługobiorców, korzystających z benefitów przebywania w dokładnie zdezynfekowanej bezpiecznej przestrzeni.

Purific 02
Sposobów jest wiele, ale…
Separator

Metod odkażania jest wiele, ale ich skuteczność często bywa niezadowalająca. Do powszechnie stosowanych sposobów usuwania mikroorganizmów chorobotwórczych należy manualne czyszczenie powierzchni z użyciem odkażających płynów, sprayów i specjalnych chusteczek. Niestety jest ono niewystarczające do skutecznego pozbycia się patogenów, i w licznych przypadkach ręczna dezynfekcja pozostawia na powierzchniach niebezpieczne zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Kolejną, dość często spotykaną w gabinetach metodą, jest likwidowanie patogenów przy pomocy lamp UV. Podobnie jak w przypadku dezynfekcji manualnej nie jest to metoda gwarantująca pełne bezpieczeństwo. Trzeba pamiętać, że promieniowanie UV stanowi czynnik mutagenny i kancerogenny. Jest na tyle niebezpieczne dla ludzi, że w USA ta metoda nie dostała rekomendacji FDA (Food and Drug Administration).

Podsumowując:

  • lampa UV nie jest w pełni skuteczna, bo nie dezynfekuje trudno dostępnych miejsc
  • w pomieszczeniach po dezynfekcji pozostawia nieprzyjemny zapach (ozon)
  • promienie UV niszczą tworzywa sztuczne
  • koszt zakupu urządzenia jest wysoki

Dekontaminacja suchą mgłą - maksimum bezpieczeństwa
Separator

Okazało się, po wielu badaniach, że najlepsze efekty przynosi odkażanie przy użyciu substancji lotnych, kiedy środki odkażające w postaci gazowej potrafią dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc w pomieszczeniach.

Dekontaminacja suchą mgłą to metoda dezynfekcji stworzona z myślą o zwiększonym bezpieczeństwie ludzi. Zapewnia długotrwałe działanie (cząsteczki środka dezynfekującego utrzymują się na podłożu nawet do 10) dni i bardzo dobrze sprawdza się przy odkażaniu dużych powierzchni.

Chociaż wymaga wietrzenia po zakończeniu dezynfekcji, sama dekontaminacja suchą mgłą nie zmienia temperatury w odkażanym pomieszczeniu, dzięki czemu może znaleźć zastosowanie w takich miejscach jak: placówki medyczne, karetki, środki transportu, obiekty mieszkalne, handlowo-usługowe, przemysłowe, placówki nauczania, biura, instytucje użyteczności publicznej, i inne.

Istotną cechą tej metody jest bezpieczna dezynfekcja urządzeń elektrycznych. Sucha mgła nie wchodzi w interakcję z elektroniką, i może być używana np. do dezynfekcji aparatury laboratoryjnej i sprzętów medycznych zasilanych prądem. Nie niszczy materiałów (nie wybiela), nie pozostawia zapachów, i jest najlepszą metodą dezynfekcji tkanin chłonnych, z których wykonuje się pokrycie materacy, łóżek i foteli.

W opinii autorytetów medycznych metoda dekontaminacji przez zamgławianie suchą mgłą to najefektywniejszy i najbezpieczniejszy dostępny na światowym rynku sposób dezynfekcji. Ma szczególne znaczenie w zastosowaniu medycznym, zwłaszcza w oddziałach szpitalnych, gdzie leczy się chorych z COVID-19. Dekontaminację suchą mgłą rekomenduje fachowe pismo branżowe The Journal of Hospital Infection, w swoim marcowym numerze z 2021 r. Eksperci dostrzegają wysoką skuteczność tej metody i wyznaczają jej ważną rolę w strategii walki z pandemią. Dekontaminacja suchą mgłą daje skuteczną ochronę przed szkodliwymi bakteriami, wirusami (w tym rotawirusami i SARS-CoV-2), oraz grzybami.

Purific 03
Bezpieczna przestrzeń z Purific
Separator

Milowym krokiem w kierunku tworzenia nowoczesnej bezpiecznej przestrzeni jest konstrukcja wielofunkcyjnego modularnego urządzenia PURIFIC.

Funkcje PURIFIC są dostosowane do potrzeb odbiorców takich jak laboratoria, szpitale, przychodnie, hotele, szkoły, urzędy, biura, obiekty handlowo-usługowe, sklepy, stacje benzynowe czy kluby fitness i siłownie.

Urządzenie pozwala na:

  • bezpieczną dekontaminację przestrzeni bez ryzyka uszkodzenia urządzeń elektronicznych, takich jak: aparatura medyczna, wyposażenie laboratorium, sprzęt diagnostyczny
  • dezynfekcję rąk
  • bezdotykowy pomiar temperatury osób
  • wyświetlanie informacji, treści instruktażowych lub reklamowych
  • identyfikację osób w bliskim polu


Bezpieczna inwestycja w bezpieczeństwo
Separator

Warto nadmienić, że Purific jest postrzegany jako bezpieczna inwestycja. Umożliwia zmniejszenie ryzyka epidemiologicznego oraz minimalizację kosztów dezynfekcji przy możliwie wysokiej automatyzacji. Marketerzy wskazują na 3 filary handlowe wspierające Klientów w ich decyzji o zakupie urządzenia.

Oto one:

1. Technologia

Urządzenie wykorzystuje najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dostępny na światowym rynku sposób dezynfekcji za pomocą suchej mgły. Sucha mgła jest jałowa - nie stwarza zagrożenia dla urządzeń laboratoryjnych i elektronicznego sprzętu diagnostycznego.

2. Produkcja

Zapewnienie ciągłej, seryjnej produkcji na terenie EU, w fabryce wytwarzającej zaawansowane technologicznie urządzenia dla takich międzynarodowych koncernów jak Alstom, czy kanadyjski Bombardier. Wybór takiej lokalizacji linii produkcyjnej gwarantuje najwyższą jakość wykonania PURIFIC.

3. Dystrybucja

Lokalizacja fabryki na terenie EU pomaga w zapewnieniu sprawnych terminowych dostaw urządzenia oraz szybki i wygodny serwis. Dystrybucją i logistyką w Polsce zajmuje się Marcova, firma posiadająca ponad 16-letnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowego wyposażenia oraz urządzeń IT, nowych technologii dla firm wraz z zaawansowanymi pakietami usług serwisowych.

Purific 04
Jeśli marzysz o bezpiecznej przestrzeni, zaplanuj jej realizację
Separator

Za marzeniami należy podążać, a fundamentalne potrzeby ludzkości realizować.  Bezpieczna przestrzeń do nich należy.

Jeśli chcesz stworzyć bezpieczną przestrzeń dla siebie i swoich ludzi, pomyśl o Purific.

Rozpocznij wdrażanie planu, który zmieni jakość życia, Twojego i osób w Twoim otoczeniu.  Przecież ich komfort w tak dużym stopniu zależy od Twoich inwestycyjnych decyzji.  Pamiętaj - Purific to nowy wymiar bezpiecznej przestrzeni.

Więcej dowiesz się na www.purific.pl

Zapraszamy!

Strzałka Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan