dzierżawa drukarek, dzierżawa drukarek warszawa, wynajem drukarek, wynajem drukarek warszawa, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing drukarek, sprzedaż urządzeń drukujących, Lexmark, Konica Minolta, Canon, Kyocera, Serwis, Drukarki, Laptopy, Naprawa drukarek, Materiały eksploatacyjne, Tusze, Tonery
Cisza i Spokój 01

Cisza i spokój na wagę złota.
HIDE PHONE BOOTHS – kabiny akustyczne do biur.

Biuro

Dlaczego cisza jest dla nas tak ważna?
Jakie przesłanki naukowe stoją za potrzebą ‘wyciszenia’ i poszukiwaniem przez człowieka spokojnego miejsca, zwłaszcza do pracy?

Separator

Według autora artykułu publikowanego w Harvard Business Review badania pokazują, że poświęcanie czasu na ciszę regeneruje system nerwowy, pomaga utrzymać energię i warunkuje umysł, by mógł lepiej się adaptować i reagować na złożoność środowiska, w którym żyjemy i pracujemy.


Cisza na wagę złota 02

Nasza zdolność koncentracji na różnych zadaniach podnosi się kiedy hałas otoczenia jest stosunkowo niewielki. Zwykle tracimy skupienie czyli rozpraszamy się, gdy dźwięk osiąga poziom około 80 decybeli. Ciche otoczenie o zredukowanym poziomie hałasu najlepiej pomaga w koncentracji.

Kolejne ciekawe pytanie: co cisza robi z mózgiem?

Analogicznie do hałasu, który może powodować napięcie i stres, cisza uwalnia napięcie z mózgu. Przebywanie w ciszy nawet przez zaledwie dwie minuty może być bardziej korzystne niż słuchanie „relaksującej muzyki”.

Cisza na wagę złota 03

A jak cisza przekłada się na nasze życie zawodowe? Lista benefitów jest długa. Cisza m.in. ułatwia koncentrację na zadaniach, poprawia skuteczność, pomaga “zebrać myśli” i umożliwia wymianę informacji czy poglądów w rozmowie.

Wszystkie te korzyści dostrzegli konstruktorzy kabin konferencyjnych. Rzadko kiedy mamy do pracy idealne warunki, które cechuje cisza i spokój, a komfort ciszy przecież podnosi naszą efektywność. Ta myśl przyświecała projektantom kabin akustycznych HIDE PHONE BOOTHS. Są stworzone dla tych, dla których rozmowy telefoniczne lub spotkania online w trybie konferencji AV odgrywają istotną rolę w biznesie.

Cisza na wagę złota 04

Kabina akustyczna do biura HIDE to produkt polski o gwarantowanej jakości. Dostępna w różnych wymiarach umożliwia wygodną rozmowę biznesową czy konferencję online. Łatwo się przekonać, że to genialnie proste rozwiązanie może być praktycznie w zasięgu każdego portfela. Wysoki rynkowy standard w bezkonkurencyjnie niskiej cenie.

Kabina akustyczna to pomysł na ‘mikro-biuro w biurze’ albo ‘mikro-biuro w domu’. Zwykle otwarty plan przestrzenny biur znacznie utrudnia komunikację na głos, a ludzie prowadzą rozmowy jednocześnie. To rzecz jasna wywołuje dekoncentrację u osób z najbliższego otoczenia.

W mieszkaniach z kolei obowiązki zawodowe dorosłych nakładają się często na aktywności np. hałasujących dzieci, i nie harmonizują z nimi, a wręcz się kłócą.

Kabiny akustyczne HIDE PHONE BOOTHS
są odpowiedzią na takie sytuacje.

Bezcenna cisza i spokój za niewielkie pieniądze.

Więcej o kabinach akustycznych HIDE PHONE BOOTHS dowiesz się od naszych konsultantów, i najlepiej sam wypróbuj, jak działa HIDE.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kabiny konferencyjne Hide Phone Booths StrzałkaStrzałka PowrótMasz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy
Przycisk X

Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Przycisk X
Formularz ikona
Formularz napis
Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.
Logo MarcovaZapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Marcovej. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Adres firmy

ul. Żeromskiego 32
05-270 Marki


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.plSocial media

Facebook logo Linkedin logo

© 2024 Marcova Biznes Sp. z o.o. (dawniej Marcova Sp z o.o. Sp. komandytowa)
projekt: Hype™ , wykonanie: CodeDeploy
Stopka slogan